Global Statistics

aktualne
DomůHobbyNestihli jste povánoční výprodeje? Matrace jsou v akci pořád!

Nestihli jste povánoční výprodeje? Matrace jsou v akci pořád!

-

I když už se většina obchodníků vrátila k běžným cenám, kvalitní matraci si stále můžete pořídit s výraznými slevami.

Kvalitní matrace jsou zárukou zdravého spánku a přestože by se na kvalitě nemělo šetřit, s plnou peněženkou se přece jen usíná lépe. Pokud jste prošvihli novoroční výprodeje, stále si můžete pořídit nové vybavení do ložnice a ušetřit při tom více než 50%.

Chcete k matraci ještě jeden, nebo raději polštář?

Nejoblíbenější slevovou akcí je jednoznačně 1+1 zdarma, při které si vyberete matraci a druhou dostanete jako dárek. Za ušetřené peníze si pak můžete pořídit například zdravotní polštář, aby se vaše páteř měla opravdu jako v bavlnce.

Nový polštář ale můžete získat i zdarma, když si pořídíte matraci Fénix. Sice se na něj nevztahuje akce 1+1 zdarma, ale ušetříte ještě víc! Je zlevněný o více než polovinu a polštář Aron z líné pěny dostanete jako bonus.

Kromě nízké ceny je matrace unikátní také systémem 4 tuhostí. Když jej otočíte nebo převrátíte, můžete vyzkoušet, jaký stupeň tvrdosti vám nejvíce vyhovuje.

Pořiďte si celou ložnici za polovinu

Chcete-li si pořídit nové matrace, ale vyhovuje vám větší tuhost než manželce, podívejte se na partnerské matrace. Jsou oboustranné, takže si každý zvolí tuhost podle sebe a model Riviera Plus je nyní zlevněn o 50 %. Matraci pro oba tak koupíte za jednu cenu.

Využijte také slevy na rošty, polštáře a další pomocníky pro zdravý spánek. Z široké nabídky si určitě vyberete.

Must Read

- Reklama -PR článek