Global Statistics

All countries
548,935,393
Confirmed
Updated on 27.6.2022 3:10
All countries
520,723,315
Recovered
Updated on 27.6.2022 3:10
All countries
6,350,765
Deaths
Updated on 27.6.2022 3:10
aktualne
Domů Rady a Tipy Nový koupelnový nábytek dá vaši koupelnu do gala. Po kterém sáhnout?

Nový koupelnový nábytek dá vaši koupelnu do gala. Po kterém sáhnout?

-

Koupelna patří bezesporu k místnostem, které hojně používáme a neobejde se bez ní žádná domácnost ani žádný člen rodiny. Ne vždy to ale v koupelně podle toho vypadá. Mnohdy už při pohledu na zrcadlo vidíme první nedostatky, které však uživatelům často dojdou až poté, co začnou koupelnu a zrcadlo používat. Na co si dát pozor, když vybíráme nábytek do koupelny?

Praktické nebo elegantní zrcadlo?

Při výběru zrcadla se občas necháme unést a nepomyslíme na praktické skutečnosti. Velmi hezky vypadají zrcadla jednoduchá, která tvoří jen samotné zrcadlo s decentní poličkou. Může mít i osvětlení, což je určitě praktické. Do takového zrcadla ale nic neschováme. Je pak potřeba myslet na koupelnové skříňky, regálky nebo police, do nichž budeme zvláště líčidla, ale také kontaktní čočky nebo třeba pinzetu a nůžky schovávat. 

Je na vás, jestli vás zaujmou zrcadla s otevřenými poličkami, nebo spíš zvolíte skříňku schovanou za zrcadlem nebo vedle něj, kdy je součástí zrcadla. V každém případě budete s úložným prostorem jistě spokojeni. 

Máte regál nad pračkou?

Někdo má na pračce úložný prostor. Mnohem praktičtější je pořídit si regál nad pračku, a tak využít prostor mnohem efektivněji. K dostání jsou regály v mnoha barvách, s policemi i uzavíratelnou skříňkou. Výškově se někdy dají použít i nad toaletu, přičemž opět skvěle využijete prostor.

Úzké regály, pro které najdete snadno místo

Do koupelny, i když je malá v bytě, můžete použít koupelnovou skříňku s regálem v rozměru 170 x 40 x 30 cm. Šikovné rozměry vyhovují všem, kdo mají skutečně malou koupelnu, nebo chtějí regál umístit na prostornější toaletu.

Vyberte si koupelnový nábytek na signal-nabytek.cz a ušetřete za dopravu. Ta je aktuálně na vše zdarma. I nábytek je v mnoha případech za akční cenu, přitom kvalita vás mile přikvapí.

Must Read

- Reklama -PR článek