Global Statistics

All countries
548,935,393
Confirmed
Updated on 27.6.2022 3:10
All countries
520,723,315
Recovered
Updated on 27.6.2022 3:10
All countries
6,350,765
Deaths
Updated on 27.6.2022 3:10
aktualne
Domů Bydlení Luxusní jídelní stůl v kombinaci s kulečníkem

Luxusní jídelní stůl v kombinaci s kulečníkem

-

Napadlo vás, že si po vydatné a skvělé večeři dopřejete partičku kulečníku, ale nechce se vám vytáhnout paty z domu či kanceláře? Máme pro vás jedno luxusní řešení.

Turecký výrobce nábytku Koralturk nabízí hravý a dokonale funkční designérský jídelní stůl a kulečník v jednom. Kombinovaný a plnohodnotný stůl je vyroben z vysoce kvalitní MDF a nastavitelným systémem pro správné vyvažování. Tento systém se nachází přímo pod nohama stolu.

Samozřejmě záleží také na rovné a dobré podlaze, která by mohla ovlivnit směr míčků. Dřevo je pokryto vysokým leskem a dostupné v různých barvách. Celkově je stůl lehký a odolný. Například model stolu Golden Eros je vyroben z prvotřídního bukového dřeva a je pokryt listy z karátového zlata. Působí opravdu luxusně!

Kromě jídelny jej můžete umístit i do jiných místností než je zasedací místnost, herna, konferenční nebo rekreační místnost.

Elegantní a chytrý stůl vám tak poskytne pěkné okamžiky i zábavu s vaší rodinou, přáteli nebo hosty. Stačí si vybrat z široké nabídky výrobce.

Must Read

- Reklama -PR článek